Kulüpten yapılan açıklama şöyle, “Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na yapılan sevkler; korkunun, baskı altında ezilmelerin, utanma duygusunun ortadan kalktığının ispatı, ahlaksızlığın da zirvesidir …
Toroslar Belediyesi milli bocce sporcusu Mehmet Can Yakın, Fransa’da düzenlenen Dünya Erkekler ve Miks Bocce Volo Şampiyonası’nda iki ayrı disiplinde dünya 3.lüğü elde ederek bronz madalya kazandı.