31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında yeniden Selçuklu Belediye Başkanı olan Ahmet Pekyatırmacı tebrik ziyaretlerini kabul ediyor

Bu kapsamda Selçuklu, Meram ve Karatay İlçe Kaymakamları ile Konya İl Milli Eğitim Müdürü Başkan Pekyatırmacı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

5 yıllık yeni hizmet dönemi için ilçe sakinlerinin teveccühü ile yeniden Selçuklu Belediye Başkanı olan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı görevinin başında.  Konya’da merkez ilçe kaymakamlığı görevi yürüten Selçuklu Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Meram Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, Karatay Kaymakamı Cengiz Ayhan ve Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit Başkan Pekyatırmacı’nın yeni dönemi için hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek tebriklerini ilettiler.

Yeni dönem için tebrik ziyareti

İlçe kaymakamları ve Konya İl Milli Eğitim Müdürü, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’nın örnek bir ilçe olan Selçuklu’yu aynı standartlarda geleceğe taşımaya devam edeceklerine inandıklarını ve bu konuda her platformda iş birliği halinde olacaklarını ifade ederek hayırlı olsun dileklerini sundular.

Başkan Pekyatırmacı:“ İlçemiz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz”

Merkez ilçe kaymakamları ve il milli eğitim müdürüne ziyaretleri sebebiyle teşekkür eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: “Konya’mızda güzel bir seçim dönemi yaşadık ve bu süreci başarı ile tamamladık. Milletimize yeniden hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Artık yeni bir hizmet döneminin başlangıcındayız. Selçuklu’da geride bıraktığımız 5 yıl boyunca sizlerin özverili gayretleriyle güzel hizmetlere imza atmıştık. Yeni dönemde de birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize ve ilçemize değer katacak projeleri hayata geçirmenin gayreti içinde olacağız. Bizim hizmet ve yatırımlarımızın temelinde kurumlar arası iş birliği ve Konya Modeli Belediyecilik anlayışı yatıyor. Bu anlamda hem kaymakamlıklarımızla ve sayın kaymakamımızla hem de eğitim camiamızla birlikte her konuda iş birliği halindeyiz ve olmaya devam edeceğiz. Ben kendilerine nazik ziyaretleri için tekrar teşekkür ediyorum. Hep birlikte Selçuklumuz ve şehrimiz için en iyisini yapmaya hep birlikte devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir